Нападателят на италианския шампион Интер (Милано) Диего Милито най-вероятно ще започне като титуляр в утрешния 1/4-финален двубой от Шампионската лига срещу Шалке, който ще се играе на "Джузепе Меаца".

В последно време аржентинецът постоянно страдаше от най-различни травми, но вече е готов за игра.

Бившият ас на Дженоа се завърна на терените по време на голямото градско дерби срещу Милан през уикенда, но не успя да помогне с нищо на неговия тим, въпреки че остана на терена 30 минути.

Италианското издание "Газета дело Спорт" твърди, че гаучосът ще излезе като титуляр в утрешния двубой срещу "Кралско-сините", а Джампаоло Пацини не може да играе защото вече участва в турнира със Сампдория.

През миналия сезон Милито изигра своята ключова роля за всички трофеи, които спечели Интер.