Софийски трансфер е на път да направи Коста Янев. Халфът на ЦСКА може да прекоси столицата и да заиграе от новия сезон в Локомотив София.
Само в първите си месеци от периода на “Армията” Янев беше титуляр. Със сигурност дефанзивният халф няма да започне подготовка с ЦСКА, а "червено-черните" търсят усилено заместник на Светослав Дяков, който премина в богаташите от Лудогорец.
В същото време Антон Карачанаков отрече да е подписвал официално с ЦСКА. Младокът от Пирин изчаква да се реши окончателно съдбата на "орлетата" и след това ще парафира с "червените" от "Борисовата градина".
"Нещата са сигурни, когато има подписан договор, а за момента това още не се е случило. Нека не предизвикваме съдбата".
"Чакам да видя какво ще се случи с Пирин, защото от това зависи дали ще бъде прекратен договорът ми. Ако всичко е наред, до края на седмицата трябва да има развитие с ЦСКА".
"Искам да продължа кариерата си в този клуб, но както казах договор все още не съм подписал, всичко ще се реши в близките дни", заяви Карачанаков.
Напиши коментар
fallback
ЦСКА праща халф в Локо София
Коста Янев най-вероятно ще продължи кариерата си в "Надежда"
11:00 | 15 юни 2011 г.fallback
fallback