Легендата на Левски Даниел Боримиров сподели надеждите си, че през следващия сезон "сините" най-после ще се завърнат на върха и ще станат шампиони.

Героят от САЩ '94 явно е решил да зарови томаховката и омекна в тона си спрямо главния мениджър на клуба от "Герена" - Георги Иванов.


"Този път Гонзо може и да успее, пожелавам му успех. Важното е Георги Иванов да си е взел поука от грешките от предишните 2 години. Според мен още е рано да се дават оценки на новите попълнения. Почти всички са млади, перспективни футболисти".

"Въпросът е дали ще успеят да се  впишат в обстановката. Дано след края на първенството играчите да вдигнат титлата и Купата на България, защото трета поредна година без трофей ще дойде в повече на всички, които обичат Левски", заяви бившият спортен директор на сините.


"В Левски въздухът е друг и атмосферата е по-различна от останалите родни клубове. Публиката силно обича, но и силно мрази, което не понася на много футболисти. Понякога играчите се плашат само от мисълта, че са в Левски".

"Ще бъде хубаво, ако в крайна сметка Тасевски остане в отбора, за да може той и Иван Цветков да се борят със зъби и нокти за мястото си сред титулярите. Да се страхуват постоянно, че могат да останат резерви".

"Защото истината е, че цялостната картина в Левски е такава, че в тима няма реална конкуренция. Щеше да бъде по-добре ако в отбора имаше повече опитни състезатели, тъй като само с младоци няма как да стане. Да, те са бъдещето, но за успешно представяне в Европа се изискват утвърдени и опитни имена".

"Колкото до раздялата с Гара Дембеле, той е много класен нападател, но не съм съгласен, че е незаменим за Левски. Според мен той бележеше много голове, защото всички топки бяха насочени към него, стилът на отбора се въртеше около него"

"За Тодор Батков не искам да говоря повече. Аз вече свикнах с неговите глупости. Той много обича да обвинява някой, за да напомня за себе си от време на време".

"Така се получи и в случая, когато ме обвини, че съм саботирал сделката за Дембеле в Германия. Като е толкова голям мъж да говори директно с имена, вместо да увърта. Радвам се, че хората от Фрайбург го поставиха на мястото му", завърши Борето.