Френското крило на английския гранд Челси Флоран Малуда не мисли за напускане на клуба и настоя, че иска да остане на "Стамфорд Бридж".

Той успя да изиграе над 180 мача за "Сините" от английската столица, откакто акостира в клуба през 2007 година от френския колос Лион.

Договорът на френския национал изтича след още два сезона. Имаше доста спекулации около бъдещето на Малуда, макар че той направи силна кампания с екипа на лондончани.

Въпреки всичко, което се говори, 31-годишният футболист е готов не само да остане в клуба, но и да удължи договора си за още година.

"Имам договор до 2013 година с Челси", припомни французинът, цитиран от "Скай Спортс".

"Според моите планове, трябва да играя на високо ниво поне до 2014 година. Това е моето желание. Искам да остана още поне три години в Челси", добави той.

"Имах шест треньора, откакто пристигнах на "Стамфорд Бридж". През всеки трансферен прозорец се коментира името ми, така че съм свикнал. Колкото до Вияш-Бояш, той бе с Жозе Моуриньо в клуба и познава добре обстановката.", завърши Малуда.