Поул Скоулс призна, че през 2001 година е направил глупост, вследствие на която Манчестър Юнайтед е можел да го продаде на момента.
Рижият халф бил включен в състава за мач от Купата на лигата срещу Арсенал, който "червените дяволи" впоследствие губят с 0:4. Скоулси обаче проявил чепат характер и твърдо отказал да участва.
Бившият английски национал признава, че е бил ядосан на сър Алекс Фъргюсън, защото мениджърът не го е пуснал да играе седмица по-рано срещу Ливърпул, вследствие на което се оказал на косъм от изтривалката на "Олд Трафорд".
"Не знам защо го направих, но определено съжалявам", спомня си отказалият се футболист и признава: "Не бях в добро настроение, защото не играх срещу Ливърпул предишния уикенд, а срещу Арсенал изпратихме резервен отбор."
"Нещо ми прищрака в главата. Имах причини, но те бяха доста глупави. Накрая се оказах с глоба и бях принуден да се извиня. Мениджърът можеше с пълно право да ме разкара", споделя още Скоулси.
Напиши коментар
fallback
Скоулс: Юнайтед можеше да ме продаде през 2001
Рижият халф признава за своя глупост, която е направил преди десет години
14:14 | 31 юли 2011 г.fallback
fallback