Българският национал Валентин Илиев игра цял мач за румънския гранд Стяуа Букурещ при равенството 1:1, което неговият тим постигна при гостуването на АЕК Ларнака.

Двубоят между двата отбора бе от Група J на Лига Европа и се игра на стадион "НЕО", а като цяло срещата бе абсолютно равностойна.

Домакините показаха силна игра в доста моменти от мача и успяха да поведат в резултата след попадение на Милян Мърдакович в 59-ата минута.

Гостите обаче стигнаха до изравнителен гол, който бе дело на Михай Костеа в 65-ата минута, като по този начин равенството в срещата бе оформено.

Стяуа трябваше да доиграе мача с човек по-малко, след като Пабло Брандан получи втори жълт и червен картон в 82-ата минута и остави своя отбор с 10 души на терена.

Въпреки това обаче момчетата на Рони Леви успяха да удържат на натиска на противника и стигнаха до крайния успех в срещата.

След този двубой отборът от Букурещ вече има 2 точки в актива си, докато кипърците спечелиха първата си точка.

Определено тимът от Румъния не впечатлява до момента в Лига Европа, въпреки че е непобеден след първите си два мача.