Една от големите звезди на английския гранд Челси Франк Лампард остана изключително доволен от победата с 5:1 над Болтън и от хеттрика, който реализира в срещата.

Английският национал направи много силен мач за "Сините" и ознаменува добрата си игра с три попадения във вратата на Адам Богдан.

През последните няколко месеца имаше съмнения, че 33-годишният футболист ще играе второстепенна роля в отбора през настоящия сезон.

Той обаче разби всички опасения на журналистите на пух и прах, след като направи поредния си силен мач за лондонския тим.

"Ако продължим да се представяме толкова добре и да работим толкова здраво, колкото до момента, тогава без съмнение успехите ще дойдат", изрази надеждата си Лампард пред "Скай Спортс".

"Не мога да скрия, че се радвам от факта, че отбелязах хеттрик на противника. Винаги се опитвам да давам всичко от себе си. Някой път се получава, някой път не. За мен е удоволствие, че мога да играя и да допринасям за победите на отбора ми. Отборът игра много добре и без мен през този сезон, но аз исках да допринеса нещо повече с присъствието си на терена", добави той.

"Винаги се опитвам да говоря за себе си с изявите си на терена и се радвам, че направих толкова силен мач", завърши английският национал.