Спортният директор на Локомотив Пловдив Бранко Милованович ще направи работна визита в румънския Оцелул, който във вторник вечер приема английския колос Манчестър Юнайтед в Шампионската лига.
Сърбинът има за задача да води преговори с шефовете на клуба отвъд река Дунав за създаване на Балканска лига - нещо за което усилено се говори в последните дни.
"Вече говорихме с най-добрите турски и сръбски клубове, сега ще преговаряме и с най-добрите румънски. Имам добри приятели в Румъния и се надявам да откликнат на идеята за провеждане на този турнир", заяви Милованович.
В същото време двама от титулярите на Локомотив в последния мач срещу Светкавица се оплакват от травми и са под въпрос за гостуването на Славия идния петък.
Десният бек Жереми Родригес и халфът Даниел Георгиев пострадаха при успеха с 2:0 над аутсайдера от Търговище.
Играчите минаха медицински преглед, който установи, че контузиите им не са сериозни, но и двамата трябва да почиват поне до сряда.
Едва след това ще се преценява дали те ще могат да са готови за сблъсъка на "Овча купел". Срещата със Славия е от 16,00 часа.
Напиши коментар
fallback
Шеф на Локо Пловдив на визита в клуб от Шампионската лига
Бранко Милованович ще направи работна среща в румънския Оцелул
15:29 | 17 окт 2011 г.fallback
fallback