Моделът Аида Йеспика отново показа перфектната си форма. Бившата половинка на куп футболисти от Серия А стана Мис Венесуела преди почти едно десетилетие (2002 г.).
Сега красавицата се появи в изкусителен оранжев бански на плажа в Маями и събра погледите на всички почиващи.
Венесуелката бе в компанията на 3-годишния си син, но край тях го нямаше бащата на детето и бивш мъж на Йеспика - Матео Ферари.
За сметка на това преди седмица прелестната Аида бе забелязана на същото място в компанията на бившия италиански нападател Кристиан Виери.
Във времето през леглото на Йеспика мина още румънският голаджия Адриан Муту, а президентът на Милан Силвио Берлускони призна, че с нея би отишъл и накрай света.“Бяхме на почивка в Маями, за да сме близо до сина ни Арон. Това не значи, че сме решили да се съберем отново с Матео”, побърза да се оправдае Аида.
Съвместният живот на моделката и футболиста се разпадна в началото на 2009 г. неустоявайки на непрекъснатите клюки за изневери в жълтата преса.
В последствие Матео замина да играе в Турция и очевидно разстоянието и липсата му оказа фатален край за любовта им.
Миската беше засечена това лято в Ибиса в компанията на футболиста на Реал Мадрид Месут Йозил.
Интересното е, че след трансфера си в „белия балет“ германският национал се раздели с приятелката си Лагерблом, с която имаше връзка от година и половина.
Напиши коментар
fallback
Футболна мъжемелачка вее цици в Маями
Моделът Аида Йеспика отново показа перфектната си форма
12:13 | 22 дек 2011 г.fallback
fallback