Астън Вила успя да се класира за 4-ия кръг на ФА Къп, след като надви като гост Бристол Роувърс с 3:1.
Като цяло бирмингамци бяха по-добрият отбор на терена и напълно заслужено и закономерно стигнаха до ценния успех в тази среща.
Българският капитан на тима Стилиян Петров бе сред най-добрите футболисти на терена. Той започна като титуляр в срещата, но бе заменен в 82-ата минута от Бари Банън.
Като цяло двубоят започна по-добре за гостите и резултатът от това нещо не закъсня кой знае колко много.
В 35-ата минута Марк Олбрайтън успя да открие в полза на бирмингамци и даде ценен аванс на своя клубен отбор.
Той получи много добро извеждащо подаване от Стенли и успя да реализира, като изведе тима си напред в резултата.
В 64-ата минута Гейбриъл Агбонлахор удвои преднината на гостите и на практика почти уби интригата в тази среща. В този случай Петров също се отчете с асистенция, след като именно той подаде топката на противниковия футболист.
Английският национал направи хубав индивидуален пробив, след което с прекрасен завършек реализира попадение.
В 78-ата минута резултатът стана класически след попадение на Киърън Кларк.
Силите на домакините стигнаха за едно почетно попадение чрез МакГлийш, който се разписа в последната минута след груба грешка на Ричард Дън.
В добавеното време домакините получиха право и да изпълнят дузпа, която обаче не бе реализирана.

Кармични уроци според месеца на раждане
Хиляди банани "заляха" Съсекс след инцидент с товарен кораб
Опера на Мориконе се появи на бял свят 30 г. след написването й
Два труса поред стреснаха Турция
Зони и такси за паркиране - как е уредено в съседните ни страни
В последния кръг: Сантос и Неймар се спасиха от изпадане
Новият Mercedes-Benz GLB получи радикален дизайн и технологии
Как да използваме Google Maps без интернет
Repsol направи розово гориво за всички автомобили
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Четири български победи и шест нокаута белязаха SENSHI 29
Алешандре Пантоя с първо изявление след ужасяващата контузия на UFC 323
За втора поредна година Митко Божанов и Зарина Иванова заслужиха високо призвание
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Откриха първия единичен ген, който директно причинява психични заболявания
Еластография на панкреаса – ултразвуково изследване за ранно откриване на болести на панкреаса
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар