Руският Динамо Москва направи истински трансферен удар, след като привлече в редиците си унгарския национал от състава на Анжи Махачкала Балаш Джуджак.
Трансферът на 25-годишното крило вече официално е факт, а в касата на дагестанския тим ще влезе сума от рода на 15 милиона евро за правата му.
Джуджак подписа договор за 4 години с московчани и вече бе представен официално като футболист на отбора.
"Бордът на директорите одобри трансфера на Джуджак и той подписа четиригодишен договор", пише се в страницата на Динамо.
Унгарецът иначе е вторият футболист, който напуска Анжи в рамките на броени дни, след като преди това отборът продаде бразилеца Диего Тардели на катарския Ал Гарафа срещу 6 милиона евро.
Трансферите на двамата са по-скоро изненадващи, тъй като Анжи по принцип е известен с това, че купува скъпо футболисти и няма практика да продава добрите си играчи.
Може би причината за преминаването на Балаш Джуджак в московския клуб е свързана с факта, че той претърпя тежка контузия преди известно време, след която не успя да върне старата си форма и да блесне с екипа на Анжи.
Преди да заиграе в руското първенство Джуджак носеше екипа на ПСВ Айндховен, където се ползваше със статут на голяма звезда.

100 лв. е цената на потребителската кошница в България
Опозицията отхвърли новия бюджет: Подавайте оставка, площадът ще ви измете
Зафиров: Сигурността на Европа не се изчерпва с военни инвестиции
Турски трафикант изхвърли в морето 37 мигранти, едно дете загина
Кредитен експерт: Няма нищо страшно, плащаме с левове, рестото - в евро
Без съгласие между социалните партньори за бюджета на НЗОК
Как да се предпазим от фалшиви оферти и промоции за Коледа и Нова година?
Къде е най-вероятно да ви излъже таксиметров шофьор
10 коли, които бяха близко до съвършенството
Завръщането на Toyota MR2 е все по-близо
Отстъпки от над 100 000 долара показват, че богатите не искат електромобили
Шампионски манталитет: Ян разкри мислите си преди петия рунд с Двалишвили
Чимаев към Двалишвили: Върни се по-силен!
Дейна Уайт коментира отнемането на титлата на WBC от Крауфорд
Разбор на зрелищната бойна вечер SENSHI 29: Грант Уотърман и Светослав Маноилов
Гъбите – богати на витамини и добър заместител на месото
Защо са важни антиоксидантите за кожата?
Д-р Даниел Ставрев: 35 вече не е граница за успешна инвитро процедура, а индивидуална величина
Защо ставите страдат повече при студено време?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар