
Един от шефовете на италианския гранд Рома Франко Балдини разкри, че треньорът на тима Луис Енрике е получил предложение за нов договор.
Под ръкoводоството на испанския специалист "Римските вълци" се представят много силно в последно време, след като отборът имаше много проблеми в началото на сезона.
Очевидно това е накарало шефовете на клуба да помислят за бъдещето и да се опитат да ангажират испанеца в дългосрочен план.
"Още от самото начало искахме по-дълъг договор с Енрике", коментира Балдини, цитиран от 'Ил Романиста'.
"Той обаче не бързаше да подписва дълъг договор и искаше да изчака, за да види как ще се справи начело на тима и дали ще бъде напълно удовлетворен от работата му", добави той.
"Ние му предложихме удължаване на договора, защото сме доволни от работата му", завърши един от директорите на римския клуб.
В Рома се надяват, че и халфът Даниеле Де Роси ще подпише нов договор, тъй като настоящият му изтича в края на сезона.
Ако Енрике и италианския национал преподпишат, това ще бъде много добър удар за римския клуб.
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар