Тодор Неделев е най-обещаващият млад футболист на Ботев Пловдив. Халфът е в полезрението на Левски, което хвърли в потрес феновете на "канарите".
Оказа се обаче, че талант №1 под тепетата няма намерение да смени жълто-черната фланелка със синя.
Тошко иска да изпълни тригодишния си договор с настоящия си клуб, да помогне за връщането му в "А" група и да вдигне Купата на България. Всичко това младокът си пожела в Турция, където посрещна рождения си ден.
"Като гледам не са много отборите от "Б" група, които обявяват за цел да влязат в "А" група. Както изглежда, ще се борим ние и Нефтохимик. Първият ни мач през пролетта е именно срещу бургазлии - в Пловдив".
"Надявам се да ги бием и така да ни тръгне тази година - само с победи. Ще се преборим с конкуренцията. Мястото на Ботев е в "А" група и вярвам, че през лятото феновете отново ще го видят там", заяви Тодор.
"Знам за интерес на Левски, но не мисля за никакви трансфери. От ЦСКА също чух че се интересували. Аз съм си футболист на Ботев и искам да израстна и да се изградя като играч именно в този клуб".
"Няма причина да си тръгвам, защото всичко ми харесва - имаме добър отбор, колектив и треньор. Ръководството се грижи за клуба, нищо не ни липсва. Искам още дълго време да нося жълто-черната фланелка на Ботев и да радвам феновете".
"Договорът ми е за три години плюс още една. За момента искам да го изпълня. Никъде не ми се ходи. Нито в София, нито в чужбина. Искам да играя тук, в Пловдив. Това е", завърши футболистът.
Напиши коментар
Оказа се обаче, че талант №1 под тепетата няма намерение да смени жълто-черната фланелка със синя.
Тошко иска да изпълни тригодишния си договор с настоящия си клуб, да помогне за връщането му в "А" група и да вдигне Купата на България. Всичко това младокът си пожела в Турция, където посрещна рождения си ден.
"Като гледам не са много отборите от "Б" група, които обявяват за цел да влязат в "А" група. Както изглежда, ще се борим ние и Нефтохимик. Първият ни мач през пролетта е именно срещу бургазлии - в Пловдив".
"Надявам се да ги бием и така да ни тръгне тази година - само с победи. Ще се преборим с конкуренцията. Мястото на Ботев е в "А" група и вярвам, че през лятото феновете отново ще го видят там", заяви Тодор.
"Знам за интерес на Левски, но не мисля за никакви трансфери. От ЦСКА също чух че се интересували. Аз съм си футболист на Ботев и искам да израстна и да се изградя като играч именно в този клуб".
"Няма причина да си тръгвам, защото всичко ми харесва - имаме добър отбор, колектив и треньор. Ръководството се грижи за клуба, нищо не ни липсва. Искам още дълго време да нося жълто-черната фланелка на Ботев и да радвам феновете".
"Договорът ми е за три години плюс още една. За момента искам да го изпълня. Никъде не ми се ходи. Нито в София, нито в чужбина. Искам да играя тук, в Пловдив. Това е", завърши футболистът.


Край на златната ера: Автомобилните продажби в САЩ се свиват
Ватикански кардинал обвини ЕС в двойни стандарти за войните
Рецепта от тефтера на баба: Чушки бюрек с доматен сос
ЦСКА с втора победа в Австрия - 3:2 над "Одра" (Ополе)
Путин проведе кризисна среща заради украинските атаки, засегнали доставките на горива
Витанов: Няма да режем доходи, пенсии и майчински въпреки тежкото наследство
Олег Невзоров: Продължаваме да изпълняваме всички поети наши задължения, работим по проектите ни
Роднини на 11-те жертви станали свидетели на катастрофата с малък самолет край Нанси
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар