Младата звезда на Сантош Неймар се похвали, че дори и на компютърна игра няма да може да вкара такива голове, каквито реализира срещу Интернасионал.
20-годишният бразилец реализира хеттрик за победата на неговия отбор с 3:1 в мач от груповата фаза на Копа Либертадорес.
Първият му гол бе от дузпа, но следващите два бяха след невероятни солови пробиви почти от центъра. При втория гол бе изчислено, че е развил скорост от 31 км/ч с топка в крака, пробягвайки 65 метра.
"Никога няма да мога да вкарам такива голове дори и във видеоигра, тъй като е необходимо да докосваш топката прекалено бързо", коментира той пред телевизия Глобо.
"Трябва да видя повторенията, за да разбера как точно успях да вкарам головете. Помня само, че тичах, дриблирах и когато погледнах, вратата беше пред мен".
Въпреки зрелищния му хеттрик и едната греда, която удари Неймар, вниманието на футболния свят тази вечер бе откраднато от Лео Меси, който вкара 5 гола в Шампионската Лига. Неймар обаче прие с усмивка това.
"Аз съм фен на Меси. Знам какво направи той, но успях да видя само един от головете. Подкрепям го да продължи да вкарва голове, за да мога да го копирам".

Зафиров: Сигурността на Европа не се изчерпва с военни инвестиции
Кои са знаците, че Вселената комуникира с нас
Шофьор на камион почина в кабината си в района на "Капитан Андреево"
Кредитен експерт: Няма нищо страшно, плащаме с левове, рестото - в евро
Без съгласие между социалните партньори за бюджета на НЗОК
Как да се предпазим от фалшиви оферти и промоции за Коледа и Нова година?
Аналена Бербок: Украйна не трябва да отстъпва територия
10 коли, които бяха близко до съвършенството
Завръщането на Toyota MR2 е все по-близо
Отстъпки от над 100 000 долара показват, че богатите не искат електромобили
Знаете ли какво крие BMW X5 (E53) в резервната си гума?
Шампионски манталитет: Ян разкри мислите си преди петия рунд с Двалишвили
Чимаев към Двалишвили: Върни се по-силен!
Дейна Уайт коментира отнемането на титлата на WBC от Крауфорд
Разбор на зрелищната бойна вечер SENSHI 29: Грант Уотърман и Светослав Маноилов
Гъбите – богати на витамини и добър заместител на месото
Защо са важни антиоксидантите за кожата?
Д-р Даниел Ставрев: 35 вече не е граница за успешна инвитро процедура, а индивидуална величина
Защо ставите страдат повече при студено време?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар