"Всеки мач, който играя рамо до рамо със Стиви Джи ми носи голяма доза увереност и аз се опитвам да покажа способностите си", каза Спиъринг, цитиран от "Евроспорт".
Спиъринг имаше възможността да играе заедно с Джерард в последните два мача на тима, след като младокът остана резерва във финала за Карлинг Къп.
"Да бъде на финала на Карлинг Къп и да остана резерва бе малко разочароващо за мен, но това е отборна игра и ние успяхме заедно", каза още 23-годишният футболист.
"Винаги съм мечтал за нещо такова и спечелването на купата бе нещо много специално. Сега бонусът е, че играя отново, искам да спечеля нещо с Ливърпул", допълва Спиъринг.
"Имахме някои добри моменти за купите този сезон. След като спечелихме Карлинг Къп искаме да играем на нов финал и да спечелим още едно отличие."
"Но поне засега не трябва да мислим затова, тъй като ни предстои много важен мач на "Лофтус Роуд" и ние се надяваме да вземем точките, което е от изключителна важност", завърши Спиъринг. Двубоят между Куинс Парк Рейнджърс и Ливърпул е утре.