На сесия през март те бяха задължени да внесат доклад, информиращ за финансовото състояние на клуба, където общината има 50% дялово участие.
В отчета на Хаджиянев и Пайташев няма нито думичка за дълговете на акулите. В него обаче детайлно са описани бъдещите вземания.
Така например става ясно, че Марсио Нуньо е продаден на руския Краснодар за 488 хил. лв., а падежната дата на плащането е средата на тази година.
Орлин Старокин е отишъл в Левски срещу от 586 хил. лв, от които остава да бъдат преведени още 156 хил.
Луис Муйтис е напуснал в посока Видад Атлетик срещу 156 хил. лв., от които се очаква до юни да дойде последният транш от 78 хил.
Жужу е трансфериран в турския Карбюкюспор за 1,07 млн. лв., половината пари са платени и остават още 410 хил. До края на юни трябва да постъпят и 391 хил. лв. от преминаването на Хайри в китайския Хенан.