"Пеп даде най-доброто от себе си за отбора. Той промени живота ми", отсече Педро пред изданието "Ел Паис".
"Това бяха много дълги години, в които изиграхме много мачове. Беше много изтощително. Той имаше нужда от почивка и със сигурност я заслужава."
"Назначението на Тито Виланова малко ме изненада, но аз съм доволен от решението на клуба. Тито познава стойностите на отбора и аз съм сигурен, че той ще продължи да изповядва същата философия", завърши Педро.
В същото време полузащитникът на тима Сеск Фабрегас е на мнение, че Гуардиола напуска поста си като най-великия наставник на Барса.
"Ако има някаква екстра преди фитнала за купата на Испания това е възможността да спечелим още един трофей за нашия треньор. Така той ще може да си тръгне с гордо вдигната глава", каза Фабрегас пред репортери преди сблъсъка с Атлетик Билбао в петък.
"Но той така или иначе ще го направи, защото е най-добрият треньор в историята на Барселона, без никакво съмнение. Все още не сме говорили за това в съблекалнята, но ние всички сме наясно, че искаме да му посветим тази купа", завърши Сеск.

Бира под заплаха - германският хмелeн сектор е изправен пред сътресения
Централна емисия
Ефективни напитки при запушен нос и синузит
Централна емисия
Земетресение с магнитуд 6,5 бе регистрирано днес в японската префектура Хокайдо
Тенденции при дрехите за коледните празници
Дрога, ножове и боксове: Близо 20 души са задържани на протеста в София
Как домът ви да ухае на Коледа?
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар