"Сините" от английската столица спечелиха Шампионската лига и Купата на Англия през миналата кампания и в крайна сметка успяха да спасят сезона.
Лондончани бяха непрекъснато критикувани по време на кампанията, но в крайна сметка футболистите на отбора успяха да затворят устите на своите критици.
"Нашите трофеи запушиха устите на критиците ни. Хората ни бяха тотално погребали и нямаха вяра, че можем да постигаме добри резултати", коментира Луис пред "Пийпъл".
"Никой не ни е подарил титлите, до които стигнахме. Всички наши съперници се бореха на 100 процента и не мога да се съглася с твърденията, че сме имали уникален късмет", добави той.
"Длъжни сме да се борим за титлата във Висшата лига през следващия сезон. Това ще бъде предизвикателство и същевременно задължение за нас"
"Настоявам, че Андре Вилаш-Боаш не е лош треньор и той също има своята роля в успехите, които постигнахме. Искаме Ди Матео да остане на поста си, но решението е в ръцете на собственика", завърши Луис.