Както е известно, алжирецът е много близо до тръгване от "Армията", след като ЦСКА изпусна титлата в "А" група.
В момента, в който Райс напусне тима, червените ще проведат разговори с Шериф за цената на Стоянов. Той има договор с клуба си до лятото на 2013 година.
ЦСКА ще опита да склони молдовците към възможно най-малка трансферна сума, но с голям процент за следващ трансфер, твърдят запознати.
Наставникът Стойчо Младенов чака зелена светлина от собствениците за евентуални разговори със самия вратар.
В същото време президентът на Криля Советов Денис Маслов заяви, че ЦСКА му дължи много сериозна сума за наема на вратаря Райс М’Боли. Алжирският национал е собственост на руския клуб, но игра под наем при „червените” през този сезон.
„Отдавна подадохме сигнал до ФИФА”, каза Маслов. Той добави, че едва когато международната футболна централа е заплашила ЦСКА, тогава „червените” са превели първия транш.
„За 275-и път ми се заклеха във всичко свято, че ще платят до петък, но вече ги познавам и не им вярвам за нищо”, добави шефът на Криля Советов.


Лесна рецепта за чили кон карне
Рецепта за чеснов сос - перфектен за месо и картофи
Защо 45% от новите автомобили се продават без резервна гума
Онколози разкриха коя храна избягват заради риска от рак
6 зодии стават нова, по-добра своя версия до края на лятото
Принц Джордж вече е тийнейджър
5 плода срещу задържане на излишни течности
Шофьор се опита да влезе в нарисуван тунел
Електрическият Cayenne поддържа темпото на най-големия самолет на света
Всички коли на Tesla получават Starlink
Русия започна да внася бензин... от Индия
Предаването Boec.bg по Bulgaria ON AIR от 1 август – с ново лице и още повече истории от света на бойните спортове
Бен Аскрен: Не знаех дали тялото ми ще издържи шест минути
Нови тежки обвинения срещу братята Тейт: Разсекретени документи разкриват твърдения за изнасилвания и насилие
Канело обяви датата на пенсионирането си
Растителна храна, риба и достатъчно метионин е диетата на дълголетието
Нарушена комуникация в червата може да стои зад хроничния запек
Психология за родители: Първата година – основи на доверието и сигурността
490 000 българи с диабет срещат трудности в лечението
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар