"Моят последен сезон в Ливърпул не беше от най-добрите. Смятам, че трябваше да играя по-често, така че след 6 години в клуба вече имах усещането, че трябва да променя нещо в кариерата си", каза 31-годишният холандец, цитиран от "Скай спортс".
"Имах нужда от ново изживяване, нова държава, нови хора около мен и затова взех решението да напусна", допълни нападателят.
"Имах чудесен период и страхотни съотборници - клубът е великолепен, хората също. Феновете на Ливърпул ми изпратиха съобщения, обадиха ми се, получих много писма по пощата. Също така и коментари в Туитър. Невероятно е какъв респект показаха към мен феновете на отбора. Беше много емоционално."
"Те ми пожелаха много късмет и ми заявиха, че ще им липсвам. Решението да си тръгна беше много трудно. От една страна е тъжно да си тръгнеш от един клуб след 6 години, в които си част от него."
"Но от друга страна всеки гледа напред. Фенербахче е чудесен клуб, който също има страхотни фенове. Очаквам с нетърпение преживяванията, които ме чакат там."
"Разговарях и с Хамбургер, но в крайна сметка избрах Фенербахче. За мен е много важно да играя в евротурнирите и специално в Шампионската лига", завърши Дирк Каут.

Евакуираха с хеликоптер моряци от бедстващия кораб Kairos край Ахтопол
Кадиров: Украйна никога не е преживявала такива бомбардировки
"Роман под дъжда": Весела Делчева и Орлин Павлов за съвместната си песен
Вергов и Петър Антонов за силните послания на "Наполетано, или под нивото на очите"
Министър Атанас Запрянов посрещна новия патрулен кораб “Храбри” СНИМКИ
Арас-Текстил – традиция, отговорност и иновации в България
Ледените пързалки в София откриха сезона
10 коли, които бяха близко до съвършенството
Завръщането на Toyota MR2 е все по-близо
Отстъпки от над 100 000 долара показват, че богатите не искат електромобили
Знаете ли какво крие BMW X5 (E53) в резервната си гума?
Чимаев към Двалишвили: Върни се по-силен!
Дейна Уайт коментира отнемането на титлата на WBC от Крауфорд
Разбор на зрелищната бойна вечер SENSHI 29: Грант Уотърман и Светослав Маноилов
Джошуа Ван след контузията на Пантоя: „Искам реванш, не си представях така да стана шампион“
Защо са важни антиоксидантите за кожата?
Д-р Даниел Ставрев: 35 вече не е граница за успешна инвитро процедура, а индивидуална величина
Защо ставите страдат повече при студено време?
Откриха първия единичен ген, който директно причинява психични заболявания
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар