„Жълто-черните” подновиха занимания в понеделник вечер, а тази сутрин те бяха изцедени с интензивни натоварвания.
В първата част бяха упражненията за взривна сила и координация, а след това в действие бяха включени и топките, но и натоварването се покачи още повече.
Единствен отделно от основната група тренира Вандер Виейра. Въпреки, че понякога се включва в упражненията заедно със съотборниците си, бразилецът следва индивидуалната си програма.
Той тренира по три пъти на ден, за да навакса в подготовката. Освен редовните занимания, той започва деня рано рано с кондиционния треньор Михайло Шекероски.
Днес и утре „жълто-черните” тренират по два пъти, а в четвъртък ще изиграят последната си контрола в Австрия срещу Уигън. Двубоят е от 20.00 часа българско време в Пихъл бай Велс.
Сутринта пък бяха поставени новите седалки на ВИП ложата на стадион "Христо Ботев". Седалките са малко над 100 броя и са кожени.
В същото време продължава ремонтът и на останалата част от стадиона. Монтират се журналистически кабинки, както и множество навеси до централната трибуна.