Така във фазата на елиминациите (1/32-финали) 36-годишният ни състезател ще срещне мексиканеца Луис Алварес, който събра 665 пункта в актива си.
Двубоят между двамата от първия кръг ще се проведе в понеделник от 11.00 часа българско време. По програма 1/16-финалите започват непосредствено след първия кръг на олимпийския турнир.
Преди да замине за английската столица Явор Христов афишира, че ще се бори за медал при второто си участие на летни олимпийски игри. Той дебютира преди осем години в Атина, където завърши на 28-о място, припомня вестник "Дневник".
На първо място в квалификацията в стрелбата с лък се класира южнокореецът Им Донг Хюн с 699 точки, следван от своите сънародници Ким Бъб Мин (698 пункта) и Он Жин Хиек (690 точки).

Облекчение и ново начало за 2 зодии до края на май 2026
Дженифър Анистън намери щастието с Джим Къртис
Барбара Палвин и Дилън Спраус очакват първото си дете
6 неустоими рецепти за италиански кексове
Jeep направи Wrangler за Капитан Америка
Британци атакуват рекорда за най-бърз автомобил
Mercedes отряза китайци и американци за бронираната S-Class
Hyundai прави EV по-евтини, без за променя батериите
Николай Илиев също е на финал на Евро 2026 в Самоков
Сребро за Стефан Стефанов на Европейското в Самоков
Радослав Великов-младши е на финал след драматичен обрат в Самоков
Артур Минев: Исках да изляза с българския флаг в дебюта си в UFC
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар