Крилото има травма в областта на слабините, която му попречи да играе при издънката с ФК Сараево в Лига Европа (1:3).
Както е известно, Рамос почувства болки по време на загрявката за мача с босненците и бе принудително заменен.
Отделно от основната група тренира Христо Йовов. Опитният футболист също е с травма. В края на тренировката терена напуснаха по-рано Ромейн Ели и капитанът Станислав Ангелов, които също имат леки болежки и им се спестява част от натоварванията.
Трима от юношите на Левски тренираха с основната група на тима. Това са Стивън Петков, Александър Любенов и Любомир Илиев, които се присъединиха към представителния отбор на сините и се готвеха под ръководството на Илиан Илиев.
Петков кара проби в Шотландия, но след завръщането си отново е на разположение на Илиан.
Вратарят Любенов и Илиев пък бяха с юношеския състав на тима, който участва на престижен турнир в Чехия, където завърши на 4-о място.