Късно снощи киевчани надвиха холандците с минималното 1:0 при гостуването си в Ротердам и с общ резултат от двата мача 3:1 продължават напред в турнира.
Единственото попадение падна в даденото от съдията продължение на редовното време и бе дело на нигерийския стрелец на Динамо Идейе Браун.
Фейенорд пък ще получи възможност за пробив в групите на Лига Европа, като ще играе в плейофния кръг за влизане в тях.
В друг от интересните мачове, които се играха вчера, БАТЕ Борисов също успя да се класира за плейофите за влизане в групите на Шампионската лига.
Беларусите надвиха Дебрецен с 2:0 като гости и с общ резултат от двата мача 3:1 продължават напред.
Попаденията за БАТЕ бяха дело на Можолевски и Володко в 25-ата и 59-ата минути, а домакините останаха с човек по-малко в 57-ата минута, след като Балаш Николов получи червен картон.
За гостите игра бившият халф на Арсенал и Барселона Александър Хлеб.


След новия състав на ЦИК: Накъде отива изборната реформа?
Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Късна емисия
В Еквадор обявиха национален празник след победата над Германия на Мондиала
Крим е катастрофа за Путин: Перлата на Руската империя се превърна във военна зона
Тенденции при грима за лятото
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар