“Тренирахме отлично през последните 2 седмици. Националите също се включиха добре, след като започнаха заниманията си по-късно. Когато започнат официалните мачове съм сигурен, че всичко ще бъде наред” добави той.
Наставникът изрази задоволството си от завръщането на Давид Вия, който игра за първи път от 8 месеца, възстановявайки се от тежка контузия. Нападателят влезе в последните двайсетина минути на мача, който бе спечелен с 2:0.
“През миналия сезон той ни липсваше, защото е футболист, който е гаранция за голове. Този тим има нужда от Вия и съм много щастлив, че вече е здрав. Все пак преди да го пусна на терена се консултирах с лекарите” изтъкна Виланова, въпреки че на нападателя ще трябва още малко време, за да влезе в ритъм.
Треньорът заяви още, че капитанът Карлес Пуйол трябва да се възстанови до няколко дни от мускулните си проблеми, заради които пропусна сблъсъка в Румъния.

Хороскоп за 8 декември за всички зодии: Важни решения за Овните, удовлетворение за Девите
Рецепта за питка "ветрило" с прясно мляко
Кимчи прави чудеса за имунитета
Мъж загина при челна катастрофа на изхода на Велинград
Знаци, че той не ви харесва
Според първите екзитполове Чиприан Чуку ще е кмет на Букурещ
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
България доминира на турнира по кикбокс в Козлодуй
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар