„Имах среща с Димитър Борисов. Обсъждахме точно този въпрос с евентуално наказание от УЕФА, защото това е най-притеснителният казус около нашите преговори. Той ми заяви, че клубът е под мониторинг, но няма опасност въпросната санкция да стане факт".
"Да се надяваме, че това е така. Тук бързам да уточня, че не съм виждал документите от УЕФА, тъй като само шефовете на ЦСКА имат право на това. Колкото до регистрацията на Акционерното дружество, още не сме подали документите".
"Това ще се случи в края на седмицата. Искам да помоля да престанем да говорим на тази тема и да оставим адвокатите да работят на спокойствие. Всичко върви нормално, нямаме никакви разминавания с Димитър Борисов. Не е вярно, че той ще се отметне от уговорката ни“, заяви депутатът от ГЕРБ.