“Напълно съм сигурен в едно – след Реал Мадрид ще работя в Англия. Решено е, защото това е мястото, където искам да бъда” категоричен бе португалецът.
Той изкара малко повече от 3 сезона в Челси, като изведе тима до 2 титли и още няколко трофея, след което напусна през 2007-а, според слухувете – заради скандал със собственика Роман Абрамович.
Въпреки че сега продължава да твърди, че в сърцето си продължава да е фен на Сините, той не изключва възможността да поеме и друг отбор.
Запитан в колко тима би работил в английския елит Моуриньо каза: “В Англия бих поел всеки един тим. Аз наистина съм Син по сърце, но все пак съм професионалист”.
Преди време Жозе бе спряган за наследник на сър Алекс Фъргюсън в Манчестър Юнайтед, а след това се говореше, че може да замени и Роберто Манчини в Сити. Така или иначе обаче е сигурно, че няма да остане без работа, след като престоят му на “Бернабеу” приключи.

Мъж загина при челна катастрофа на изхода на Велинград
Вселената изпраща знаци на четири зодии на 8 декември
Чиприан Чуку е новият кмет на Букурещ - според първите резултати от екзитпола
4 типа мъже, на които не може да вярвате
Даниел Митов: Нямам намерение да подавам оставка
SENSHI 29 пощаза 12 зрелищни битки и много адреналин
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
България доминира на турнира по кикбокс в Козлодуй
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар