Следващата година и половина за нападателя на Тотнъм Димитър Бербатов е ясна - тя ще мине в лондонския клуб. Това заяви мениджърът на национала Емил Данчев пред Дарик радио.

"Тотнъм трудно ще се раздели с Митко. Само преди няколко месеца той излезе 15 милиона евро на англичаните. Още повече и че се превръща в ключов играч.След година и половина вече може да мислим за трансфер в друг отбор", каза агентът на Бербатов.

Той сподели също така, че ръководството на Тотнъм е изключително доволно, че Митко е техен футболист.

"В клуба на директорско и спортно-техническо ниво са много доволни от представянето на Митко. В сайтовете на феновете на "шпорите" Митко започва да се превръща в техен любимец", допълни Данчев.