Ба дойде от Нюкасъл в средата на седмицата и още в дебюта си срещу Саутхямптън наниза два гола. Мнозина веднага коментираха, че 27-годишният сенегалец трябва да бъде титуляр на мястото на Торес.
Ба обаче смята, че има място за всички.
"Тук съм, за да помогна на отбора. Не смятам да взимам позицията на някой друг", коментира Ба пред официалния сайт на Челси.
"Знам, че Фернандо е основният човек в атаката. Аз току що дойдох. Ще се уча от хората и ще се уча също от него, защото неговата история е много по-голяма от моята".
"Аз искам просто да се наслаждавам на футбола. Не мисля за напрежението. Аз просто играя игра, която обичам".
"Когато вкараш два гола в първия си мач, е най-хубавото чувство. Винаги можеш да се подобряваш, но съм доволен от първия си мач".
"Когато видиш колко щастливи са феновете и съотборниците ти дойдат да те поздравят, чувството е страхотно. Чаках с нетърпение да облека синята фланелка и да изляза на терена и да покажа какво мога".
"В сряда се събудих и се подготвях за мача на Нюкасъл срещу Евертън. След това получих съобщение от мениджъра, че трябва да дойда и да се видя с него. От този момент знаех, че всичко е уредено".
"Пътувах за Лондон колкото се може по-бързо, за да гледам мача с КПР, а на следващия ми ден бяха медицинските прегледи. Когато отбор като Челси те поиска, решението е лесно. С цялото ми уважение към Нюкасъл, защото те са голям отбор с много история, това беше стъпка напред".
"Не исках да напускам Нюкасъл с проблеми, но когато Челси дойде за теб, не е нещо, което се случва често".
"С халфовете на Челси футболът е много лесен. Аз се опитвам да тичам зад защитата, за да отварям пространства за тях. Когато играеш с такива футболисти, които разбират футбола толкова добре, трябва просто да се затичаш и топката идва на краката ти".

Ивайло Нецов: Българският пазар е твърде малък за четири платформи за доставки на храна
Майкъл Сампери и Улрик Бокеме с впечатляващи победи на SENSHI 29 във Варна
Дакота Джонсън, Нина Добрев и Ана де Армас демонстрираха супер фигури в чернo
Как да преодолеем усещането, че не сме достатъчно добри?
Джеймс Камерън все още е лудо влюбен в звездата си от „Титаник“ Сузи Еймис
Кейт Уинслет дойде с красив млад кавалер на червения килим
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
Цали Юзеир нокаутира Карим Мабрук в първия рунд на SENSHI 29
Неприятна травма прекрати битката между Янис Стофоридис и Декстър Суис на SENSHI 29
Мантас Римдейка приспа Флорин Иваное на SENSHI 29
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментар15:39 | 8 яну 2013 г.
09:34 | 8 яну 2013 г.
22:08 | 7 яну 2013 г.
21:44 | 7 яну 2013 г.
19:33 | 7 яну 2013 г.
19:31 | 7 яну 2013 г.
19:30 | 7 яну 2013 г.
19:19 | 7 яну 2013 г.
19:00 | 7 яну 2013 г.
16:49 | 7 яну 2013 г.
Напиши коментар