"Сините" стигнаха до равенство 0:0 при гостуването си на Суонзи късно снощи и по този начин отпаднаха от надпреварата, след като в първата среща на "Стамфорд Бридж" загубиха с 0:2 в резултата.
Специалистът не пропусна да коментира и ситуацията с Еден Азар, който в опит да вземе топката изрита в ребрата едно от момчетата, които носят топките, и получи директен червен картон.
"Момчето дойде в съблекалнята и говори с Еден Азар. Те се извиниха един на друг, тъй като знаят, че и двамата са допуснали грешка. Това е всичко. Мисля, че това момче се опитваше да спечели време. Азар е разочарован, той искаше просто да вземе топката по-бързо. Двамата направиха грешки и ние не можем да коментираме толкова много случая. И двамата направиха грешки и не можем да променим това", заяви Бенитес на пресконференцията след мача.
"Като футболен отбор знаем, че това е грешка. Ще говорим с Азар и ще решим случая вътре в клуба. Той е разочарован от случилото се, просто искаше да върне топката по-бързо в игра", добави испанският специалист.
"Ще анализираме ситуацията и ще видим в крайна сметка какво ще се случи", не пропусна да каже още мениджърът на Челси.
"Знаем, че Еден направи грешка и ние си платихме за нея, защото играхме с човек по-малко на терена през последните минути, въпреки че трябваше да вкарваме голове"
"Трябваха ни три гола, а бяхме с намален състав. Нямаше какво просто да направим. Просто не успяхме да вкараме попадения", каза още испанецът.
"Колкото до мача, той не започна много добре за нас. Имахме някакви положения в началото, но не намерихме очертанията на вратата"
"Не успяхме да вкараме гол и да поведем. Просто си платихме за грешките от първия мач. Знаехме, че ни трябват три гола да продължим, но отново не се възползвахме от положенията, които се откриха пред нас. Особено в последните 20 минути на първото полувреме"
"За съжаление не можем да променим ситуацията и не ни остава нищо друго, освен да поздравим домакините от Суонзи за класирането на финала"
"Бях убеден, че можем да вкараме. В един момент наложихме голям натиск над противника, но както вече казах, не се възползвахме от шансовете си. Ситуацията бе същата като в първия мач. Домакините обаче са добър отбор и действат добре на контраатака. Все пак имахме 15 опита да отбележим, но май не бяха достатъчно", завърши Бенитес.

Нагло паркиране в София: Гаражи непрекъснато са блокирани
Сигнал от Бургас: Контейнер за боклук е оставен в центъра на ключово кръстовище
Най-актуалните тенденции при коледните украси за 2025 г.
Рецепта за коледни меденки с портокал и канела
Кели Кларксън най-лесно пише коледни песни
5 вълшебни билки, които спират косопада
Цветът на 2026 година е странен и успокояващ - разберете кой е той
Как бързо да направим домашно кисело зеле?
10 от най-великите творения на Zagato
Камионите Freightliner Cascadia ще виждат като хората
Вижте 128-годишната история на Rolls-Royce в 4-минутен клип
Без изненади - японски марки правят най-здравите нови автомобили
Брендън Морено недоволен от спирането на мача на UFC 323
Тръмп: Грандиозното UFC шоу пред Белия дом ще включва 8–9 шампионски двубоя
Али Юзеир се завърна в стил: зрелищен нокаут за по-малко от три минути на SENSHI 29
Мераб Двалишвили: „Ще се върна по-силен и ще си върна пояса“
Защо тялото ни търси тишината?
Селективен мутизъм: Когато думите на детето замръзват от страх
Какво е влиянието на епигенетиката при ендометриозата?
БАПЗГ организира протести в цялата страна от сряда заради ниските минимални заплати в последните проектобюджети
Коментари
Напиши коментар12:21 | 24 яну 2013 г.
12:14 | 24 яну 2013 г.
12:08 | 24 яну 2013 г.
11:44 | 24 яну 2013 г.
11:22 | 24 яну 2013 г.
11:21 | 24 яну 2013 г.
11:12 | 24 яну 2013 г.
11:11 | 24 яну 2013 г.
11:10 | 24 яну 2013 г.
11:10 | 24 яну 2013 г.
Напиши коментар