"Смятам, че нещата ще се развият добре за нас. Според мен Реал Мадрид е по-добър отбор, но ние трябва да го покажем на терена, защото в последните години Манчестър Юнайтед винаги е бил много обединен тим", каза Роналдо в официалния сайт на ФИФА.
"Те са отбор, който винаги се справя добре, всеки сезон са сред най-добрите и затова са съперник, който ние уважаваме много. Ще бъде изключително труден двубой, особено в Манчестър."
"Още преди жребия за 1/8-финалите в турнира имах предчувствие, че ще се паднем срещу Манчестър Юнайтед. Имам чудесни спомени от периода си там и исках отново да ги срещна."
"Това ще бъде сблъсък, в който ще почувствам много неща, все пак изкарах 6 години там. Имам доста приятели в Манчестър. Има хора, които ще видя отново с голямо удоволствие. Това ще бъде бъде двубой с големи емоции за мен", призна Роналдо, който днес има рожден ден и става на 28.
"Сър Алекс Фъргюсън ме научи на основните неща във футбола. Пристигнах в Манчестър на 18 години. Той ми помогна да се развия по най-добрия начин. Той е един от най-важните хора в кариерата ми. Все още имаме отлични взаимоотношения и ще се радвам на срещата ни", завърши португалецът.

Ниският Дунав провали сезона: Туристически групи масово отменят посещенията си
Обедна прогноза
Управляващите в Унгария номинираха Андраш Бака за президент
Пожарът край Бобошево е засегнал над 1200 декара
Убийство край Слънчака: Украинец намушка друг украинец пред очите на трети
И Уитни Хюстън бе почетена със своя Барби
Петер Мадяр номинира Андраш Бака за президент
Борисов за властта: Да всяват респект, а не да ходят с рекламни тениски
Защо два пъти повече конски сили не решават всичко на пътя
Петте най-надеждни германски автоматика
Нова система на Stellantis ще се бори с турбо дупката
Военна технология вижда по-добре от човешко око в тъмното, но почти не се ползва
Арън Маккена стана световен шампион пред родна публика в Дъблин
Диего Ферейра поиска Кинг Грийн след победата си в UFC
Куилан Салкилд поиска съперник от топ 5 (ВИДЕО)
Даниел Динев пред Boec.bg: В България трудно се намират спаринг-партньори за кикбокс в тежка категория (ВИДЕО)
Топлинен удар и дехидратация при кърмачета: какво трябва да знаят родителите
Кървене след секс – трябва ли да се притесняваме?
Почти половината бебета по света са изключително кърмени през първите шест месеца
Как се променят костите с напредване на възрастта?
Коментари
Напиши коментар13:29 | 5 фев 2013 г.
13:26 | 5 фев 2013 г.
13:09 | 5 фев 2013 г.
13:05 | 5 фев 2013 г.
12:55 | 5 фев 2013 г.
12:39 | 5 фев 2013 г.
12:26 | 5 фев 2013 г.
12:21 | 5 фев 2013 г.
12:18 | 5 фев 2013 г.
12:14 | 5 фев 2013 г.
Напиши коментар