Ще останели Карло Анчелоти в Милан и догодина? Кой ще е следващият треньор на росонерите? Кога ще уволнят Анчелоти? Тези въпроси занимават медиите в Италия цял сезон. Никой не знае отговорът им. Треньорът на Милан обаче призна, че няма намерение да си отива.
"В живота човек прави промени в търсене на по-доброто. Аз съм открил най-доброто за себе си. От Милан нагоре няма по-добре. Така че не виждам смисъл да напускам", заяви Анчелоти преди мача с Аталанта утре.
Според слуховете Анчелоти щял да отиде да работи в чужбина през следващият сезон. Към него интерес има от Реал Мадрид. Самият треньор обаче отрече да предприема някакви промени. "Чувствам се отлично в Италия. Имам щастието да тренирам Милан. Живея сред хора, които ме обичат и уважават. Нямам намерение да напускам. Искам да стана като Фъргюсън на Милан", заяви Анчелоти.
Анчелоти е приятел с мениджърът на Манчестър Юнайтед, който вече повече от 20 години е начело на "червените дяволи". Треньорът на Милан се надява да остане при росонерите десетилетия, както направи шотландецът в Манчестър. Анчелоти обаче не вярва Фъргюсън и неговият отбор да продължат напред в Шампионската лига. Юнайтед среща Рома на четвъртфиналите.
"Отборът, който играе най-добре до момента в лигата е Юнайтед. Но той няма да стигне до финала. Ще отпадне по-рано. Ще ги отстрани или Рома или ние на полуфиналите. Можете да се сетите за кого ще стискам палци на Юнайтед - Рома", заяви Анчелоти, който като футболист игра при римляните.


"Лудогорец" поведе в Първа лига след успех над "Дунав" в Русе
Наталия Киселова: Изборите за президент - между 25 октомври и 22 ноември
Намериха овъгления труп на бизнесмен след пожар в Банкя
Дунав загуби първото си домакинство в елита след 2:0 за Лудогорец
Съпругата Дмитрий Песков оспорва в съда наложените ѝ от ЕС санкции
60-годишен ЗАЗ се продава за 20 000 евро
JLR спира производството на базовия си модел
Осем неща в автомобила, без които може да минем
Автобус скъса мантинелата и навлезе в насрещното на „Цариградско шосе“
Олександър Усик прогнозира: Антъни Джошуа ще нокаутира Фюри и ще стане абсолютен шампион
Военнослужещ от Българската армия стана европейски шампион по савате
Националният отбор на България по УШУ направи фурор в Германия
Над всички! Родните таекуондисти блестят на Portugal Open G1
Как да консумираме кайсии и праскови за по-добро зрение?
Longevity – 7 стъпки за по-дълъг пълноценен живот
Креатинът може да подпомогне имунната система в борбата срещу рака
Заболявания, които се влошават през лятото
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар