Футболистът имаше предвид инцидентите по време и след мача между двата тима за купата на Краля в края на миналия месец.
Тогава се появиха информации, че аржентинецът се е изплюл по посока пейката на столичани, нарекъл е Айтор Каранка “куклата на Моуриньо”, а освен това е опитал да се саморазправи с Алваро Арбелоа на паркинга на стадиона и го е нагрубил.
“Не мога да разбера защо се вдига толкова шум около това. Защо просто не говорим за футбол? Какво се опитват да кажат от Мадрид, че Меси е лош човек? Те просто се опитват да го очернят и да го представят в лоша светлина” коментира Шави пред вестник “Спорт”.
“Подобни инциденти се случват непрекъснато и ще продължат. Не зная какво всъщност се е случило, а и не ме интересува. Дори не съм говорил с Лео по въпроса” замаза инцидента футболистът на Барса.
В края на месеца е реванша между двата тима, а само дни по-късно големите съперници ще премерят сили и в двубой от първенството.