Напрежението между Емил Костадинов и Георги Илиев - Майкъла вече е потушено. Поне така смята спортно-техническия директор на ЦСКА Аспарух Никодимов.

Двамата шефове на "армейците" са изчистили различията помежду си и са се разбрали заедно да върнат клуба от Борисовата градина на победния път.

"Между двамата няма война, да не злоупотребяваме. Те работят за успехите на ЦСКА. Всичко останало е във вреда на клуба, който сега има нужда от здрава работа и силна подкрепа от всички", сподели Аспарух Никодимов, цитиран от вестник "Меридиан мач".

Според него работата на Майкъла и Костадинов трябва да бъде насочена в една посока. Те работят в различни аспекти на клубната политика.

"В ЦСКА трябва да започнем да работим заедно. Майкъла и Костадинов няма какво да делят, за да се карат. Те имат различни функции в клуба, пътищата им се пресичат само в крайната цел."

"При нас трябва да се подобрят нещата в много аспекти, за това са назначени тези хора. Майкъла и Костадинов са професионалисти, които си разбират прекрасно работата", завърши своето изказване легендата на клуба.