Днес "черно-белите" стартират подготовката си за домакинството на Локо София, който ще е противник на пловдивчани при подновяването на първенството.
Стефан Генов демонстрира отлично настроение и оптимизъм преди първия пролетен мач с Локомотив София.
Треньорът на смърфовете увери, че е спокоен преди сблъсъка със столичните железничари, тъй като е разузнал отлично червено-черните и неговият колега Емил Велев няма с какво да го изненада.
"Трудно ще се изненадаме с противника, тъй като бяхме с тях в един хотел по време на лагера в турския курорт Анталия. Ние гледахме доста техни проверки", заяви Генов.
"Сигурен съм, че нашите верни фенове ще окажат много голяма роля в предстоящия сблъсък. Точно за този мач няма да имам нужда от таран, защото Черно-бялата торсида ще е най-силният ни нападател на "Лаута", отсече Чечо.
"Кокала постави основните на сегашния ни отбор и също ни познава доста добре. И той обаче няма с какво да ме изненада. Запознат съм с качествата на техните играчи и стила им. Вярвам, че след двубоя ще ликуваме с нашите фенове", добави Генов.