Истината е, че откакто Балотели дебютира на 3 февруари, той е човека, който консумира атаките на росонерите. От тогава Милан е изиграл 11 мача и е вкарал 17 гола. От тях седем са на Супер Марио, който има осем срещи на сметката си.
Проблемът обаче е, че другите нападатели спряха да вкарват. От останалите 10 гола една 5 са на нападатели, като от тях 3 са на Пацини - заместника на Балотели. Ел Шаарави се е разписал само веднъж в този период - срещу Интер. Боатенг също вкара един гол докато играеше като нападател.
Фламини и Монтоливо са вкарали по два пъти, а едно от попаденията е автогол.
Що се отнася до представянето на нападателите Милан е реализирал 41 гола от стрелците си. Ел Шаарави има 16, Пацини 13, Балотели е вече трети със 7, Боян има 2, а Робиньо - 1. Единствено Рома има повече голове от нападателите си - 43. Трима са преминали границата от 10 попадения - Ламела (14), Освалдо (12) и Тоти (11).