Ботев няма проблем с лиценза за участие в „Б" футболна група, пише "Меридиан мач".

Врачанският клуб е получил уверение, че е редовен в плащанията си от председателя на лицензионната комисия в БФС Красин Кръстев. Информацията беше потвърдена от спортния директор на врачани Валентин Станчев.

Ако беше останал в елита, Ботев също нямаше да има проблем да участва в следващото първенство, допълни Станчев. До 10 юни спортно-техническото ръководство на футболния клуб ще води преговори с играчите, които искат да останат във Враца и през следващия шампионат.

Оферта да остане в Ботев е била отправена и към старши треньора Антони Здравков, но той ще даде отговор за бъдещето си до сряда.