Фенът на английския тим Чарли Силвърууд е със счупена китка на две места и е претърпял операция в следствие на удара, на португалеца.
Двата тима се срещнаха в приятелски мач, който се игра в неделя, а "Белия балет" стигна до убедителна победа с 6:0.
Малкият привърженик даде интервю пред репортери след неприятната случка, като призна, че е използвал ръката си, за да си предпази лицето, където е щяла да го удари топката.
Въпреки силната болка верният привърженик на Борнемут е останал на стадиона и е догледал мача, вместо да отиде на момента до най-близката болница.
"Това беше много болезнено. Казах на мои приятели и не мога да повярвам. Роналдо е най-скъпият футболист на света и счупи ръката ми. Успях да видя, че топката идва право към мен. Той би фалцов удар покрай гредата и топката щеше да ме удари в лицето, така че трябваше да използвам ръката си, за да блокирам удара", каза малчуганът, който призна, че баща му е бил до него и се е навел.
След като неговата история обиколи медиите, от Борнемут подариха на младока като компенсация фланелка на Реал Мадрид с автографи от футболистите на "Белия балет".


Могат ли иранските подводници да застрашат ВМС на САЩ?
В "България сутрин" на 16 май от 09:30 часа: Най-модерният грим за баловете тази година
6 китайски зодии с огромен късмет и успех на 16 май 2026
Войната на пътя: 146 загинали и 2437 ранени в катастрофи от началото на 2026 г.
DARA ще пее под №12 на финала на "Евровизия" утре
Летището в Хелзинки спря работа за три часа поради заплаха от дронове
Двама нови депутати от "Прогресивна България" положиха клетва
Руското МВнР: Западът използва балтийските страни като плацдарм за тренировки по възпиране на Москва
Какви слабости крие Toyota RAV4 (XA40)
Euro NCAP алармира за опасен дефект в популярен китайски модел
Таен код в Dacia спасява човешки животи
Mercedes вкарва над 144 000 автомобила в сервизите заради гаснещи табла
Джай Опетая ще се бие за титлата на WBC това лято
Ронда Рoузи: "Настроена съм единствено за победа!"
Джина Карано: "Много ми липсваха битките!"
Франсис Нгану: Нямам какво да доказвам в двубой с Фелипе Линс
Лазаркиня или миризливо еньовче — ароматният горски лечител
Инфекции на пикочните пътища при жени
Нов подход усилва противотуморното действие на NK клетките
Изследване на метилмалонова киселина – кога насочва към дефицит на витамин B12?
Коментари
Напиши коментар16:20 | 26 юли 2013 г.
16:18 | 26 юли 2013 г.
10:54 | 25 юли 2013 г.
03:43 | 25 юли 2013 г.
03:42 | 25 юли 2013 г.
16:54 | 24 юли 2013 г.
15:22 | 24 юли 2013 г.
15:10 | 24 юли 2013 г.
14:27 | 24 юли 2013 г.
13:50 | 24 юли 2013 г.
Напиши коментар