Треньорът на Локомотив София Емил Велев запази спокойствие, въпреки загубата от Литекс с 0:2 на стадион "Локомотив" в Надежда.
Напиши коментар
По време на срещата феновете на домакините призоваха специалиста да си подаде оставка, но той демонстрира оригиналност и попита, дали виковете не са били за правителството.
„Виковете "Оставка!" не бяха ли за правителството? Феновете от миналия сезон са се обърнали срещу мен, така че не им обръщам внимание. Оттогава ме обиждат, но те трябва да подкрепят отбора“, коментира обаче Кокала.
„Неприятна домакинска загуба. Започнахме разконцентрирано, получихме лек гол, за сметка на това пропуснахме 3-4 чисти ситуации. През второто полувреме поне аз смятам, че диктувахме темпото, но се възползвахме от изгодните ситуации. Очевидно това не бе достатъчно да вземем точки в този мач.“
Наставникът на "червено-чернито" категорично отрече, че локомотивци "върнаха жеста" към Литекс, срещу който през миналия сезон завоюваха важна победа за оставането си в елита. „Ние играхме за победа. Това, че не успяхме, означава, че Литекс използваха нашите моменти на слабости и ни вкараха два гола.“
„Не търсим нов футболист на определен пост, търсим играчи във всички линии, понеже имаме доста контузени футболисти, които полека-лека се връщат. Явно ще трябва да подсилим отбора“, завърши Велев.

Изпробват в орбита авариен скафандър за бъдещи кораби
Фъстъченото масло е суперхрана за сърцето, мускулите и ситостта
Зодиите, които озаряват стаята с присъствието си
10 храни, които помагат в борбата с възпаленията
Какво научава оръжейната индустрия на НАТО от бойните полета в Украйна
Един от „кръстниците“ на AI: Компаниите са поели в грешна посока
Първото AMG, напълно независимо от Mercedes, няма да има ДВГ
Hyundai показа конкурент на Land Cruiser
Малък китайски SUV е новото оръжие на Stellantis в Европа
Регенерираните гуми набират популярност. По-евтини, но дали са безопасни?
Грегъри Родригес поиска мач с Адесаня или Уитакър след победата на UFC 322
Белал Мохамед: Доминацията на Махачев срещу Дела Мадалена идва от неща, които не се виждат
Александър Волкановски: Камару Усман ще бъде „най-трудното предизвикателство“ за Ислам Махачев
„Файтърс – НСА“ спечели второ място на международен турнир по карате шотокан
Ендорфините ни помагат да се справим с болката и стреса
Карфиолът предпазва от рак и помага при отслабване
Балканска нефропатия – ендемично заболяване водещо до бъбречна недостатъчност
Масло от шипка и ползите му за здравето
Коментари
Напиши коментар15:46 | 27 юли 2013 г.
09:25 | 27 юли 2013 г.
07:22 | 27 юли 2013 г.
Напиши коментар