Мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш даде да се разбере, че твърдо ще разчита на Гилфи Сигурдсон и Джърмейн Дефоу през новия сезон и няма да ги продава.

Около бъдещето на двамата футболисти имаше спекулации, като името на нападателя усилено е свързвано с трансфер в Куинс Парк Рейнджърс.

Исландецът от своя страна имаше проблем да се наложи в състава през миналия сезон, но очевидно ще получи вот на доверие.

"Те са футболисти на които ще разчитам, на 100 процента", поясни Вилаш-Боаш, цитиран от "Дейли Стар".

"Сигурдсон напълно влиза в нашите планове за новия сезон", добави той.

"Дефоу пък е герой за Тотнъм и се справя доста добре".

"Той ще има сериозна конкуренция, но е имал такава през цялата си кариера до момента", поясни португалският специалист.

Тотнъм стартира сезона след броени дни в мач срещу Кристал Палас.  

Вероятно обаче в първия двубой на тима Дефоу ще остане на пейката за сметка на новото попълнение Роберто Солдадо.