Един от тях е молдовският Шериф, където преди време играеше вратарят на Лудогорец Влади Стоянов. Според информации в молдовските медии българският треньор е получил оферта да поеме Шериф.
Петев ще даде своя отговор в най-скоро време, тъй като идеята е той да се захване с работата в тима от Тираспол по време на паузата за световните квалификации и така да има време да опознае футболистите.
В момента Шериф е воден от Вячеслав Руснак. Той не успя да класира отбора в Шампионската лига, но го вкара в групите на Лига Европа след успех в плейофния кръг срещу Войводина Нови Сад.
През лятото в молдовския клуб беше привлечен нападателят на Литекс Исмаил Иса, който донесе близо един милион лева в касата на ловчанлии.
Всъщност Шериф е вторият чужд клуб, който иска да вземе Ивайло Петев, след Динамо Загреб. В хърватските медии се появи информация, че на българина е предложена заплата от 20 000 евро, или почти двойно в сравнение с парите, които прибираше у нас.


Зелен амфитеатър заменя стадион "Юнак" в Борисовата градина, паркинг вместо "Капитолия"
В "Денят ON AIR" на 16 юли от 19:15 часа: Единствено възможен ли е бюджетът на кабинета "Радев" и защо няма реформи?
В "България сутрин" на 17 юли от 09:30 часа: Какви мантинели са необходими за родните пътища?
Времето: До 41 градуса в България в края на юли, преди това ще има бури и валежи
Мирчев: Радев и външният министър "правят на луди всички"
Защо всички в Гърция вечерят след 22:00 ч.?
Денков за "Коалицията на желаещите": Виждаме политическа шизофрения
Новата цел на крадците оставя щети по колата за хиляди евро
Какви са плановете на XPeng за България?
Как така Honda Jazz струва само 11 500 евро в Япония?
Феноменът на Акерман, който плаши хиляди шофьори
Еди Хърн: Анди Руис може да победи всеки от настоящите шампиони
Четирима български борци излизат на тепиха във втория ден на рейтинговия турнир в Унгария
Официално: Райън Гарсия срещу Конър Бен на 12 септември в Лас Вегас
Конър Макгрегър: Няма да се откажа, ще се върна
Защо хранителната мая е полезна за нервите и кожата?
Общинската болница в Горна Оряховица вече ще обучава студенти и специализанти
НЗОК реши да заплаща корсетите за сколиоза от 1 януари 2027 г.
GLP-1 медикаменти и зачатие – защо отслабването може да промени шансовете за бременност?
Коментари
Напиши коментар07:58 | 4 сеп 2013 г.
Напиши коментар