Тотнъм проявява сериозен интерес към нападателя на Милан Мбайе Нианг и има вероятност през зимата лондончани да отправят оферта за привличането му, пише "Футбол Италия", позовавайки се на английски източници.

Френският нападател е периферна фигура в състава на "Росонерите" през този сезон и игра само в два мача от началото на кампанията в първенството.

Въпреки, че Масимилиано Алегри не му дава шанс, Нианг безспорно е един от най-талантливите млади играчи на отбора.

Според последни информации мениджърът на "Шпорите" Андре Вилаш-Боаш следи изкъсо ситуацията около перспективния футболист.

Ако Джърмейн Дефоу напусне през зимата отбора, тогава младокът може да бъде привлечен за алтернатива на Роберто Солдадо.

Към момента е ясно, че бъдещето на английския национал е под въпрос, тъй ако той не играе редовно в състава на лондончани, тогава може да не бъде повикан в състава на Англия при евентуално класиране на Мондиала в Бразилия.

До момента Вилаш-Боаш предпочита да залага на Солдадо в атаката на лондончани.