Според Уилшър в състава на "Трите лъва" трябва да играят само англичани. Янузай пък има няколко варианта пред себе си за кой национален отбор да играе. Той може да представлява Англия, Белгия, Турция, Албания и Сърбия.
Около името на Янузай се зашумя много сериозно след страхотното му представяне срещу Съндърланд и двата гола, които вкара, за да донесе успеха на Юнайтед с 2:1 насред 'Стейдиъм ъф Лайт'.
"Единствените хора, които трябва да играят за Англия, са англичани", заяви Уилшър, цитиран от "Скай Спортс".
"Трябва все пак да помним това, което сме. Ние сме англичани, ние работим усилено и постигаме победите си с труд. Ако живееш в Англия от пет години, това не те прави англичанин. Ако аз например отида в Испания и живея там пет години, няма да играя за техния национален отбор".
"Ние имаме страхотни характери. Когато мислиш за Испания, мислиш за техника. Но когато мислиш за Англия, мислиш - те са смели и влизат твърдо. Трябва да помним това".
Спекулациите са, че след напускането на Фабио Капело, от английската ФА са отказали предложение от представител на Пеп Гуардиола, за да назначат английски треньор в лицето на Рой Ходжсън. И Уилшър подкрепя това решение.
"Не ме разбирайте погрешно. Капело направи много за кариерата ми в Англия. Той ме доведе тук, даде ми дебют и ме подкрепяше от млада възраст. Така че беше добър треньор. Но аз мисля, че е по-добре да имаше англичанин".

Операция "Паяжина" на Украйна е увековечена в монета с Троянски кон в Русия (+СНИМКИ)
Ужасяващи кадри на агресия към куче в Троян: Задържаха 22-годишен насилник
Банско откри ски сезона с атрактивна програма
Как да укрепим връзката с любимия според зодията
Проф. Кантарджиев: Грипът вече се разпространява епидемично в страната
Божанков, ПП-ДБ: Висшата и нечовешка арогантност събори правителството
Росен Плевнелиев: Пътят пред Румен Радев е категорично разчистен
Пускат за движение нов 3-километров участък от АМ „Хемус“
10 много яки функции на новия Mercedes GLB
Най-икономичните коли на старо
Genesis показа уникално комби
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
Българската федерация по шотокан карате-до отличи най-добрите си състезатели за 2025
От БФ Бокс благодариха на съдиите
Конър Макгрегър се ожени за Дий Девлин във Ватикана
Наш талант в битка за медал от Европейското първенство днес
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар13:01 | 9 окт 2013 г.
12:43 | 9 окт 2013 г.
12:30 | 9 окт 2013 г.
12:22 | 9 окт 2013 г.
11:57 | 9 окт 2013 г.
11:48 | 9 окт 2013 г.
11:37 | 9 окт 2013 г.
11:36 | 9 окт 2013 г.
11:31 | 9 окт 2013 г.
11:30 | 9 окт 2013 г.
Напиши коментар