Въпреки че Жозе Моуриньо изтъкна, че Ариен Робен не се продава и ще остане в тима, Би Би Си съобщи, че холандецът се е разбрал с Реал Мадрид и в петък ще пристигне в испанската столица. Кралския клуб от доста време иска да го вземе, като сега остава само да се договори с Челси за трансферната сума.
Засега обаче все още същестуват различия между двата клуба, тъй като англичаните искат 22 млн. евро, докато в момента Реал предлага 18 млн. Възможно е обаче да се стигне до споразумение.
“Според източници в Холандия, Робен е постигнал договорка за личните си условия и ще напусне турнето на Челси в САЩ, за да замине за Мадрид. Лондончани вече изявиха желание да го задържат, но след като преговорите за новия му договор не вървят добре е твърде вероятно да напусне” заяви кореспондентът на Би Би Си Джонатан Легард.
Днес президентът на Реал Рамон Калдерон също обяви, че се надява преговорите да продължат да се развиват добре и ако всичко е наред да се стигне до споразумение. Смята се, че сънародникът му Ройстън Дренте ще го замени на “Стамфорд Бридж”.

Трима мъже са обвинени за убийството в село Черна гора
Акцията в Пловдив: Свързват арестуваните с неонацистката организация "Кръв и чест"
Авиоинженер: Бъдещето е в свръхзвуковите самолети и безпилотните полети
КЗП подхваща нереалните цени за нощувки в Бургас преди "Евровизия"
Срам в баскетбола: Девойките ни паднаха от Испания с 13:128
ПП за 100-те дни на Радев: Напълни властта със службогонци от стария модел
Обезвредиха четири снаряда, намерени в река Дунав
Пространство, разход на гориво и цена: кой компактен SUV предлага най-много?
Скрита функция на подглавниците спасява човешки живот
Жегата и ниското ниво на Дунав удариха по електромобилите
Този кемпер разполага не с едно или две, а с пет легла!
Трима българи стартират на световното до 20 години в Братислава
Пьотр Ян и Мераб Двалишвили ще решат съперничеството си в трилогия
Волкановски и Евлоев оглавяват UFC 333
Валентин Бенишев пред Boec.bg: Продължавам да тренирам здраво и психически съм по-освободен
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар