Бъдещето на Челси е неизменно свързано с това на Аврам Грант. Ръководството на лондонския клуб ясно заяви на своите играчи, че всяко недоволство е безмислено, защото израелският треньор е в дългосрочните планове на борда.

Според запознати, лично изпълнителният директор Питър Кениън и президентът Брус Бък са говорили очи в очи с Тери, Дрогба и Шевченко, като за обяснили положението.

"Някои играчи бяха поканени на индивидуални срещи и им бе обяснено, че Грант ще ръководи тима доста дълго време. Освен това им бе разяснено, че ще чуя доста истории за уволнението на специалиста, но това са просто спекулации.

Ясно им бе заявено, че що се отнася до собственика на клуба, то Грант е бъдещето на Челси. Дори и резултатите да са слаби, той ще получи време за да се докаже и няма да бъде изхвърлен", е заявил източник от клуба.