Футболистът на Порто Рикардо Куарешма е на път да скара мадридските грандове Реал и Атлетико. През лятото и двата клуба проявяваха интерес към него, но в крайна сметка до трансфер на се стигна, като “дюшекчиите” привлякоха сънародника му Шимао.
Все пак тимът от “Висенте Калдерон” бе твърд в намеренията си да го вземе и затова бе постигнал договорка с агента му, че най-късно през следващото лято Куарешма ще облече червено-белия екип на тима.
Сега обаче нещата изглежда, че ще се променят, защото самият футболист е признал пред свои близки, че иска да играе за Реал, а не за Атлетико. Така е твърде вероятно той да пристигне на “Сантяго Бернабеу” като единственият проблем е начина, по който да се развали договорката с другия голям клуб от Мадрид.
Преди време Куарешма игра за Барселона, но не успя да се наложи и се върна в родината си, където обаче се справя отлично и се превърна в основен играч на драконите.


Уран в Близнаци носи късмет и изобилие на 4 зодии на 15 юли 2026
Лекарствата, които повишават риска от топлинен удар
Рецепта за салата с тиквички и сирене
Китай затяга хватката: Путин все по-зависим от Пекин
Ракетите Patriot за Украйна няма да променят войната тази година, но могат да решат бъдещето ѝ
Скелет на тиранозавър рекс беше продаден за рекордните 50,1 млн. долара на търг
Най-бързата ложа в историята: Тествахме Rolls-Royce Black Badge Spectre
BMW промени мотоциклетния си флагман
Honda Civic VIII на старо – за какво да внимавате
Suzuki се завръща с "евтина" малка кола за Европа
България спечели два медала на Бранденбург Къп (СНИМКИ)
Станка Златева разпореди важна проверка
Оливър Лангуа-Рос: Не съм доволен от резултата, но го приемам! (ВИДЕО)
Улрик Бокеме: Не проведох добра подготовка и лесно се изморих (ВИДЕО)
Скарлатина - ще я познаете по "ягодовия език"
Как се проявява дефицитът на витамини в тялото?
Могат ли жегите да влошат ерекцията?
Великобритания започва клинични изпитвания на ваксина срещу ебола
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар