Испанският мениджър на Тотнъм Хуанде Рамос потвърди, че цената на Димитър Бербатов е повече от 30 милиона паунда. По-рано днес се появиха информации, че лондончани ще се разделят с българина срещу не по-малко от 35 милиона лири (около 50 милиона евро).
Ако някой отбор се съгласи да плати тази сума, той ще трябва да счупи британския рекорд, който се държи от Андрий Шевченко, за когото Челси плати 30,8 милиона паунда през 2006 година.
“В този момент той струва много повече. Толкова висока цена обаче е напълно нормална за него, защото футболистите от неговата класа са твърде малко. Все пак всеки си има цена, но нашите намерения са да не го продаваме” коментира испанецът.
“Смятам, че нито един клуб не би се съгласил да плати исканите от Тотнъм пари, освен ако не се случи нещо странно и непредвидено. Играчите на неговото ниво се подвизават в тимове от Шампионската лига. Бербатов обаче е единственият голям футболист, който не играе в този турнир и който може да бъде привлечен” добави той.
Рамос отново изтъкна, че той иска българина да остане в отбора. “Моето желание е всички нападатели на тима да останат. Това обаче не зависи от мен, а от клуба, който трябва да вземе решение. Все пак смятам, че всеки си има цена и Тотнъм също е поставил такава на Бербатов” каза още спеациалистът.


Жега в страната, но следобед - облаци, дъжд и гръмотевици
Хороскоп за всички зодии за 16 юли 2026: Овните да бъдат смели, нови възможности за Близнаците и Водолеите
Рецепта за лесен домашен сладолед с 3 съставки
Експерти идентифицираха непознато досега "шесто чувство"
Парламентът ще разгледа изменения в Изборния кодекс
Жега до 36° със следобедни гръмотевични бури
Тенденции при сандалите за лятото
Екстрите, които струват повече от чисто ново Ferrari
Subaru изтегля 540 000 автомобила заради... сгрешен етикет
Ето го и най-новия SUV на Volkswagen
Хиперколата на BYD ще атакува 500 км/ч през ноември
Официално: Райън Гарсия срещу Конър Бен на 12 септември в Лас Вегас
Конър Макгрегър: Няма да се откажа, ще се върна
Дъстин Порие посочи най-силния съперник в кариерата си
Илия Топурия призна възхищението си от Конър Макгрегър
Все повече деца търсят помощ за общуване, депресия и тревожност
Д-р Георги Георгиев: Пациентите ми обикновено съжаляват, че не са дошли по-рано
Биомаркерите – важни показатели в диагнозата и проследяването на редица заболявания
СЗО: Почти 40% от случаите на рак са предотвратими
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар