Играчите на Рома не приеха много добре загубата от Юнайтед. Поражението с 0:2 почти лиши италианците от шансове да продължат напред. Головете на Кристияно Роналдо и Уейн Руни донесаха успеха на Юнайтед на "Олимпико".

Халфът на Рома Давид Писаро обвини Роналдо в надменност. "Той без съмнение е невероятен футболист. Но като човек не е стока. Твърде надут и надменен е. Някои трикове, които правеше в средата на терена бяха напълно излишни. Той не показва никакъв респект и уважение към съперниците си. Със сигурност на реванша ще има какво да му кажа", заяви Писаро.

Закачката между Кристияно Роналдо и Рома е отдавна. В началото на сезона, когато двата отбора играха в груповата фаза, португалеца пострада сериозно на "Олд Трафорд". Тогава след сблъсък с играч на Рома Роналдо получи аркада и се наложи да го шият.

Писаро заяви, че Рома е играла силно, но не е имала късмет. "Имахме си своите положения. Играхме както знаем и можем. За нещастие не успяхме да се възползваме от шансовете си. Мачовете се решават от някой епизод. Вижте обаче статистиката. Колко удара са имали те и колко - ние. Все още вярваме, че можем да продължим", завърши Писаро.