Въпреки информациите, че Интер е готов да даде повече пари от Милан за Роналдиньо, росонерите продължават да бъдат по-настоятелни и вече действат по трансфера на звездата на Барселона.

Радио “ONA FM” съобщи, че в четвъртък в каталунската столица се е състояла среща между спортния директор на испанците Чики Бегиристайн, братът и агент на играча Роберто де Азис и представителя на италианците Ернесто Бронцети, който следи испанския пазар за Милан.

Информацията бе потвърдена и от агенция “Еуропа Прес”. Естествено те се обсъдили евентуалното преминаване на Роналдиньо на “Сан Сиро” след като е ясно, че времето на бразилеца в Барса приключи.

Очаква се следващата седмица да бъдат проведени нови преговори, на които да бъдат уточнени и още подробности по сделката. Смята се, че Милан е готов да даде за Рони 20 милиона евро, като се счита, че сумата е приемлива за каталунския клуб, който иска да се отърве от Рони.