Тревата не беше свещенния корт на "Уимбълдън", но на тренировъчното игрище в Коверчано се случи нещо, което обикновено гледаме на най-стария тенис турнир. Две млади момичета по бикини нахлуха на терена по средата на тренировката.
За разлика от английските стрийкъри (или по-скоро за съжаление) мадамите не бяха топлес. Двете девойки се хвърлиха на вратовете на играчите и се наложи да бъдат изведени от игрището от охраната. Дамите са от предаване по телевизия Италия 1. Едната е италианка, а другата - венесуелка.
Преди да бъдат изведени от терена едната от дамите успя да дари с топла прегръдка Джанлука Дзамброта. Двете девойки опитаха с изявата си да осигурят материал за своето предаване. Имената на дамите са Лиза дела Вия и Мариане Пулия. Венесуелката е биша Мис Тера 2006.
Напиши коментар
fallback
Мацки по бикини разконцентрират италианците
Две бамбини нахлуха на тренировката на адзурите вчера. Наложи се охраната да ги извежда от терена, след като девойките се хвърлиха на врата на играчите.
17:53 | 26 май 2008 г.fallback
fallback